Služby

Opravy po krupobití

Špecializujeme sa na hromadné škody vzniknuté živelnými pohromami, prešnejsie krupobitím. Náš tím vyráža do postihnutých oblastí krátko po krupobití, vďaka spolupráci s miestnymi servismi koordinujeme likvidáciu škôd. Tým pádom sme schopní opraviť väčšie množstvo poškodených áut na jednom mieste. Krupobitie dokáže v priebehu pár minút poškodiť vozidlo stovkami preliačín, z ktorých mnohé vidieť až po dôkladnom očistení a nasvietení vozidla špeciálnymi lampami. Aj takto náročnú opravu dokážeme ale zvládnuť v rámci niekoľkých hodín.

Hromadné škody

Sme schopní zaistiť opravy hromadných škôd v skladoch áut, autosalónoch, autobazároch, firemných vozových parkoch a pod. Nezabúdame ani na jednotlivých zákazníkov, ktorým ponúkame možnosť opravy priamo v danom meste poškodenia, bez nutnosti prevozu poškodených vozidiel. Samozrejmosťou je pružná spolupráca servisu s poisťovňami pri vybavovaní rozsiahlých poistných udalostí. V tomto prípade sa obzvlášť prejaví rýchlosť metódy opráv, z týždňa (lakovanie) na 2-3 dni (PDR).

Cena opravy

Cena parkovacieho poškodenia alebo auta poškodeného krupobitím je individuálna, záleží:

  • od typu vozidla (bežné či luxusné)
  • od veľkosti preliačiny (max. do 20cm)
  • od jej umiestnenia (hrana alebo rovná plocha)
  • od jej tvaru (ostrá alebo plytká)
  • od použitého materiálu poškodeného dielu (oceľ, hliník)
  • od počtu preliačín (krupobitie)

ale zväčša sa pohybuje od 20 do 150 eur bez dph (platí len pri parkovacom poškodení). 
Pri poškodení karosérie krupobitím, je nutná osobná obhliadka vozidla. 

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí poslať fotografiu (pri parkovacom poškodení) preliačin na vozidle  na info@auto-preliaciny.sk a kontaktujeme Vás. 

Spolupráca s partnermi

Sieť partnerských autoservisov

Postupne budujeme spoluprácu s autorizovanými servismi na Slovensku. Autoservisy jednak poskytujú základné zázemie pre našu spoluprácu a najmä skoordinujú zákazky z danej oblasti. Toto je veľmi dôležité ako pri pravidelných návštevách regiónu, tak aj po krupobitiach, keď miestne autoservisy potrebujú zvládnuť náhly nápor zákazok a spravidla chýbajú kapacitné a technologické podmienky. Náš mobilný tím vyráža do postihnutých oblastí a pomôže, kde je treba a hlavne keď je treba.

Poisťovne

Táto technológia opráv bez poškodenia laku má nesporne výhody ktoré si samozrejme všimli aj poisťovne, zatiaľ čo klienti poisťovní oceňujú predovšetkým rýchlosť opravy a pôvodný stav vozidla, poisťovne hlavne nižšie ceny ako celolakovanie a kvalitný stav vozidla po oprave. Vačšinou taktiež odpadá nutnosť zapožičania náhradného vozidla po dobu opravy. V rámci našich partnerstiev s poisťovňami ponúkame možnosť usporiadať verejné ukážky pre oboznámenie s touto technólogiou a preškolenia ich zamestnancov vyhodnocujúcich škody na vozidlách. 

V rámci naších partnerstiev s poisťovňami tiež ponúkame obhliadku a kalkuláciu nákladov na opravu ZADARMO.